De vooruitzichten voor de AEX voor de week van 30 juni

 

RANGE AEX 30 juni 2014
 
Dagrange: 411,35 - 409,55 
 
De statistieken van beursperformances gedurende wereldkampioenschappen voetbal schijnen niet zo best te zijn. Een statisticus heeft het uitgezocht. Er is een meetbare reactie op de beurs van een land, nadat het uitgeschakeld is. Omdat uiteindelijk alle landen op één na geen wereldkampioen worden, wordt de droefenis vroeger of later alle beurzen op één na te machtig. Zo bezien is zoiets als de wereldkampioenschappen voetbal een treurige gebeurtenis, als je als fan alleen op de uitslagen af gaat. Het is alleen interessant voor wie van het spel zelf houdt. De schoonheid en spanning van een geweldige wedstrijd blijven altijd in herinnering, en uiteindelijk is dat belangrijker dan wie er daadwerkelijk heeft gewonnen. 
 
Maar de Amerikanen zijn nog niet uitgeschakeld; Wall Street heeft dus nog geen last van depressies. Nederland is er nog in, Duitsland, Frankrijk en België ook. Op dit moment, 30 juni, is alles nog koek en ei.
 
 
DE VOORUITZICHTEN VOOR DE WEEK
 
Ik bekijk zoals bekend alles cyclisch. Dus het bericht dat Argentinië opnieuw failliet kan gaan, de oorlogen in Oekraïne en het Midden-Oosten, de berichten over het gevaar van deflatie in de Europese Unie, ik neem het niet mee in mijn verwachting, omdat deze feiten al langer bekend zijn.
 
Voor de komende week ben ik voorhand niet pessimistisch in die zin, dat een reactie op de daling van afgelopen week heel voorstelbaar is. De trend is immers in het grote plaatje omhoog, en handelaren zullen bereid zijn om dalingen te kopen. De vraag is alleen hoe snel vervolgens weer verkocht wordt.
 
Ik ga op dit moment uit van een korte termijn downtrend op de AEX waarvan ik nog niet kan vermoeden of die weer wordt omgeturnd tot een uptrend. U ziet in de grafiek dat we vrij recent twee maal een draai hebben gehad die niet doorzette - binnen mijn opvatting van wat een stijgende trend is en wat een dalende trend is. Afgelopen week was er weer een neerwaartse draai, waarvan we nu moeten afwachten of die doorzet of niet. 
Mijn persoonlijke verwachting is die van een herstelpoging deze week, met vervolgens toch weer druk op de koersen.
 
 
DE HANDEL
 
Afgelopen week was wederom succesvol voor RVM Daily in de Traderswinkel, met een kleine weekwinst. We hebben nu 25 van de 26 weken in 2014 winstgevend afgesloten bij dit systeem.
 
Bij RVM Jaarrange loopt de positie nu iets langer dan een maand. Er is nog geen aanleiding geweest de positie aan te passen. 
 
Bij de adviesdienst AEX Systematisch hebben we afgelopen week geen posities gesloten. Met name AEX Systematisch Week, het contraire handelssysteem van de adviesdienst, heeft zich positief ontwikkeld afgelopen week, vanwege de daling waarop was geanticipeerd. Maar de posities lopen hier nog. 
 
 
Veel succes met uw handel, weest u voorzichtig op de markt, en zoals altijd, 
 
Happy trading,
Ruud
 
 
                       
Doe geheel automatisch mee mee via de TradersWinkel!
 
RVM DAILY (Traderswinkel): +  + 18,37 %
 
RVM JAARRANGE (Traderswinkel): + 2,74 %
 
 
Tevens bent u welkom als abonnee op de dagelijkse beursinformatiedienst AEX Systematisch. Behalve de dagelijkse voorbeursanayses en berekeningen krijgt u bij de adviesdienst drie handelssystemen, waarmee u € 50.000,00 in totaal kunt beheren: AEX Systematisch Kort, AEX Systematisch Lang en AEX SYSTEMATISCH WEEK. 
 
Resultaten diensten:
 
AEX SYSTEMATISCH KORT 2013: + 8,77 %
AEX SYSTEMATISCH KORT 2014: + 7,86 %
 
 
AEX SYSTEMATISCH LANG 2013-2014: + 6,53 %
AEX SYSTEMATISCH LANG 2014 - 2015: + 0,41 %
AEX SYSTEMATISCH WEEK 2014: + 1,55 %
 
 
Ruud van Megen is directeur bij Van Megen Capital
 
zie ook: [url=http://www.beursplaza.com]http://www.beursplaza.com[/url]
Pagina 162 van totaal 365 paginas ‹ First  < 160 161 162 163 164 >  Last ›