RANGE AEX 11 juni 2013
Weekrange: 358,81 - 341,13
Dagrange: 354,70 - 352,03
De AEX zette gisteren de stijging van afgelopen vrijdag voort, en daarmee lijkt het risico voorlopig voor de week opwaarts te liggen. Met de nadruk op 'lijkt'. U ziet op de daggrafiek namelijk wat er vorige week is gebeurd. De AEX leek dan eindelijk in mei voor dit jaar een beetje te zijn begonnen aan een trend, maar alles is door de snok omlaag van afgelopen week weer teruggezet naar neutraal. Met name in de grafiek van Koninklijke Olie is de vreemde hobbel terug te zien.
Maar ook de AEX-grafiek is nu buitengewoon lelijk geworden. Een dalende trend is er nog niet, we hebben in de grafiek-op-lijn wel een lagere top, maar niet in werkelijkheid. Wie naar beneden kijkt, kan dus binnenkort geconfronteerd worden met een geweldige zwiep omhoog, die in dat geval wellicht ook helemaal niets betekent.
Een visie op de AEX hebben staat in dit jaar gelijk aan zelfmoord. Zoals altijd kun je op de beurs maar twee motto's hebben: "eppur si muove' (en toch beweegt ze, vrij naar Galileo Galilei), en 'zoals de wind waait, waait mijn jasje'.
Waarbij het dit jaar tot nog toe had geloond, om dat jasje geregeld tegen de wind in te laten waaien. Een handelssysteem dat goed geresearched is, is daarom zoals altijd het belangrijkste.
Op basis van het koersverloop maandag zijn er voorlopig kansen omhoog voor deze week. De zwakke opening van vandaag doet daar niets aan af.
Veel succes met uw handel, weest u voorzichtig op de markt, en zoals altijd,
Happy trading,
Ruud
NETTO RESULTATEN 2013
AFGESLOTEN TRADES
[url=http://www.traderswinkel.nl/traders/ruud-van-megen/rvm-daily]<b>RVM DAILY (Traderswinkel): + 11,09 %</b>[/url]
AEX SYSTEMATISCH KORT 2013: + 4,41 %
AEX SYSTEMATISCH LANG 2013 - 2014: +3,09 %
CASINO ROYALE 2013: - 16,47%