De vooruitzichten voor de AEX voor de week van 1 juni

 

RANGE AEX 1 JUNI
 
Dagrange: 498,29 - 488,77 
       
 
Afgelopen week daalde de AEX fiks, vooral op vrijdagmiddag, het staartje van de handelsmaand mei. Per saldo was de maand mei nog wel licht positief. Maar de trend moet ik inmiddels op de AEX weer als neerwaarts zien.
 
Wat mogen we komende week verwachten?
 
Er zijn veel economische cijfers, en er is Draghi met het rentebesluit. dat zal waarschijnlijk niet al te verrassend zijn, maar Draghi heeft de beurzen geregeld op de grondvesten laten trillen. We kunnen niet weten op voorhand hoe gereageerd gaat worden op zijn praatje. 
 
De trend van het moment is dus weer neerwaarts gericht voor de korte termijn. Kijken we naar de middellange termijn, dan zien we een zijwaarts beeld. 
 
Ik ga in principe uit van een voortzetting van een trend tot het tegendeel bewezen is, maar ik ben op dit moment positief over de AEX, in zoverre dat ik verwacht dat dalingen zich als koopkansen zullen ontpoppen. Het zou me niet verbazen als we de komende week een draai omhoog zouden zien vanuit de korte termijn neerwaartse trend.
 
Vanwaar deze positieve visie? Dat heeft geheel en al met de golfstructuur op de AEX te maken die ik meen waar te nemen. Daarbinnen past momenteel een daling, die vanuit het slot van mei nog best een stukje kan doorzetten. Maar daarop moet dan weer een nieuwe stijging volgen naar nieuwe highs, en dat sentiment zou sterker moeten zijn dan eventueel negatief sentiment.
 
       
DE HANDEL
 
Traderswinkelsystemen:
 
- RVM Daily had een relatief zwakke week, met slechts een minieme handelswinst voor wat betreft de gesloten posities;
 
- Bij RVM Jaarrange was er geen nieuw handelsresultaat.
 
 
Adviesdienst AEX Systematisch:
 
- Bij de dagelijkse adviesdienst AEX Systematisch Kort hadden we een klein verlies op gesloten posiites;
- bij AEX Systematisch Lang en AEX Systematisch Week waren er geen nieuwe resultaten.
 
   
Veel succes met uw handel, weest u voorzichtig op de markt, maar bovenal,
 
Happy trading,
Ruud 
 
 
                       
Doe geheel automatisch mee mee via de TradersWinkel!
RVM DAILY (Traderswinkel): + 3,40 %
 
RVM Daily, de laagste beheerkosten van Nederland.
 
RVM JAARRANGE (Traderswinkel): - 6,71 %
 
 
Tevens bent u welkom als abonnee op de dagelijkse beursinformatiedienst AEX Systematisch, succesvol sinds 2007. Behalve de dagelijkse voorbeursanalyses en berekeningen krijgt u bij de adviesdienst drie handelssystemen, waarmee u € 50.000,00 in totaal kunt beheren: AEX Systematisch Kort, AEX Systematisch Lang en AEX Systematisch Week. 
 
WORDT LID BIJ AEX SYSTEMATISCH!
 
AEX SYSTEMATISCH KORT 2015:  + 22,21 %
AEX SYSTEMATISCH LANG 2015 - 2016:  +3,12 %
AEX SYSTEMATISCH WEEK 2015:  + 0,42 %
 
 
 
 
Ruud van Megen is directeur bij Van Megen Capital
 
zie ook [url=http://www.beursplaza.com]http://www.beursplaza.com[/url]
[url=http://www.vanmegencapital.eu]http://www.vanmegencapital.eu[/url]
Pagina 122 van totaal 365 paginas ‹ First  < 120 121 122 123 124 >  Last ›